ROZWIŃ MENU ZWIŃ MENU
Jolanta Johnsson, aukcja autorska zobacz szczegóły aukcji powrót

Kobieta zamyślona

Kategoria: Malarstwo
Artysta: Johnsson Jolanta id 1486
Opis
Z cyklu "Głowy", olej, płótno, 73x92 cm
Aukcja przedmiotu została zakończona
Cena kup teraz
3800.00 PLN

Inne przedmioty

3650.00 PLN
Czarny koń
Czarny koń
Odwołany
zobacz przedmiot
3650.00 PLN
Refleks poziomy 2
Refleks poziomy 2
Odwołany
zobacz przedmiot
2000.00 PLN
Zielona woda
Zielona woda
Odwołany
zobacz przedmiot
3900.00 PLN
Pejzaż z niebieskim
Pejzaż z niebieskim
Odwołany
zobacz przedmiot
650.00 PLN
Resztki natury 1
Resztki natury 1
Odwołany
zobacz przedmiot
650.00 PLN
Resztki natury 2
Resztki natury 2
Odwołany
zobacz przedmiot
950.00 PLN
O Ludziach 2
O Ludziach 2
Odwołany
zobacz przedmiot
950.00 PLN
O ludziach 3
O ludziach 3
Odwołany
zobacz przedmiot
950.00 PLN
O ludziach 6
O ludziach 6
Odwołany
zobacz przedmiot
950.00 PLN
O ludziach 8
O ludziach 8
Odwołany
zobacz przedmiot
950.00 PLN
O ludziach 14
O ludziach 14
Odwołany
zobacz przedmiot
650.00 PLN
Kobiecy sen 1
Kobiecy sen 1
Odwołany
zobacz przedmiot
650.00 PLN
Kobiecy sen 2
Kobiecy sen 2
Odwołany
zobacz przedmiot
650.00 PLN
Kobiecy sen 3
Kobiecy sen 3
Odwołany
zobacz przedmiot
Top