Technika mieszana, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. i opisany na odwrocie wraz z cytatem.
Obraz był eksponowany na kilku wystawach z serii ŚLONSKI KAFKA - projekt prof. Zbigniewa Bajka z krakowskiej ASP m.in. w Katowicach i
Częstochowie.Aleksander SOVTYSIK (1995)
Student Pierwszej Pracowni Interdyscyplinarnej pod kierownictwem prof. Zbigniewa Bajka na krakowskiej ASP. Artysta zajmujący się zarówno malarstwem, rysunkiem, fotografią jak i nowymi mediami oraz elektroniczną muzyką eksperymentalną. Uczestniczył w ponad 20 wystawach zbiorowych w Polsce i za granicą, m.innymi w Muzeum Sztuki Współczesnej w Odessie, galerii Lavra w Kijowie, galerii Szyb Wilson w Katowicach.