ROZWIŃ MENU ZWIŃ MENU
Aukcja Malarstwa Współczesnego oraz Heliograwiury zobacz szczegóły aukcji powrót

Pejzaż

Kategoria: Malarstwo
Artysta: Chomiczewski Stanisław id 1346
Nr katalogowy 7
Opis
40/30 cm., olej płótno
Aukcja przedmiotu została zakończona
Przedmiot nie został sprzedany
1950.00 PLN
Estymacja: 0 - 0 PLN
Estymowana opłata aukcyjna 0 PLN

Inne przedmioty

13000.00 PLN
Słoneczniki
Słoneczniki
niesprzedany
zobacz przedmiot
7800.00 PLN
Leżące
Leżące
niesprzedany
zobacz przedmiot
3250.00 PLN
3xTak
3xTak
niesprzedany
zobacz przedmiot
7800.00 PLN
Martwa Natura
Martwa Natura
niesprzedany
zobacz przedmiot
10400.00 PLN
Bez tytułu
Bez tytułu
niesprzedany
zobacz przedmiot
10400.00 PLN
Bez tytułu
Bez tytułu
niesprzedany
zobacz przedmiot
2600.00 PLN
Pejzaż
Pejzaż
niesprzedany
zobacz przedmiot
5200.00 PLN
Pejzaż
Pejzaż
niesprzedany
zobacz przedmiot
6500.00 PLN
Martwa Natura
Martwa Natura
niesprzedany
zobacz przedmiot
6500.00 PLN
Leda z czarnym łabędziem
Leda z czarnym łabędziem
niesprzedany
zobacz przedmiot
5200.00 PLN
Martwa Natura
Martwa Natura
niesprzedany
zobacz przedmiot
12000.00 PLN
Akt
Akt
niesprzedany
zobacz przedmiot
3900.00 PLN
bez tytułu
bez tytułu
niesprzedany
zobacz przedmiot
1950.00 PLN
Kwiaty
Kwiaty
niesprzedany
zobacz przedmiot
3250.00 PLN
Cecylia w Wenecji
Cecylia w Wenecji
niesprzedany
zobacz przedmiot
5200.00 PLN
Lato
Lato
niesprzedany
zobacz przedmiot
7800.00 PLN
Nasturcje
Nasturcje
niesprzedany
zobacz przedmiot
7800.00 PLN
Arachnopolis
Arachnopolis
niesprzedany
zobacz przedmiot
1400.00 PLN
Chwała
Chwała
niesprzedany
zobacz przedmiot
1300.00 PLN
Furtka
Furtka
niesprzedany
zobacz przedmiot
1400.00 PLN
Ogród - Roma
Ogród - Roma
niesprzedany
zobacz przedmiot
1100.00 PLN
Sień
Sień
niesprzedany
zobacz przedmiot
1200.00 PLN
I'am happy again
I'am happy again
niesprzedany
zobacz przedmiot
1300.00 PLN
Deja vu 1
Deja vu 1
niesprzedany
zobacz przedmiot
Top