ROZWIŃ MENU ZWIŃ MENU
Honorata Chajec: Aucja Autorska zobacz szczegóły aukcji powrót

Złuda

Kategoria: Malarstwo
Artysta: Chajec Honorata id 1327
Opis
olej/płótno, 60/70 cm, sygn. H.Ch 2014
Aukcja przedmiotu została zakończona
Cena kup teraz
2860.00 PLN

Inne przedmioty

3250.00 PLN
Las
Las
zobacz przedmiot
1170.00 PLN
bez tytułu
bez tytułu
zobacz przedmiot
1820.00 PLN
Malwy
Malwy
zobacz przedmiot
Top