ROZWIŃ MENU ZWIŃ MENU
Henadzi Havartsou: aukcja autorska 1 zobacz szczegóły aukcji powrót

Tornado

Kategoria: Sztuka na prezent
Artysta: Havartsou Henadzi id 1438
Opis
80x120, 2018
Olej na płótnie, płótno jest naciągnięte na solidne drewniane krosno. Obraz sygnowany z przodu; boki pomalowane pod kolor obrazu. Praca pokryta werniksem satynowym. Certyfikat autentyczności.
Aukcja przedmiotu została zakończona
Cena kup teraz
1300.00 PLN

Inne przedmioty

1250.00 PLN
Koronacja
Koronacja
Odwołany
zobacz przedmiot
1050.00 PLN
Teatralne owacje
Teatralne owacje
Odwołany
zobacz przedmiot
1050.00 PLN
Droga do oceanu
Droga do oceanu
Odwołany
zobacz przedmiot
1300.00 PLN
Intuicja
Intuicja
Odwołany
zobacz przedmiot
1300.00 PLN
Podróż
Podróż
Odwołany
zobacz przedmiot
1050.00 PLN
Słoneczny deszcz
Słoneczny deszcz
Odwołany
zobacz przedmiot
1050.00 PLN
Na obrzeżach miasta
Na obrzeżach miasta
Odwołany
zobacz przedmiot
1050.00 PLN
Nokturn
Nokturn
Odwołany
zobacz przedmiot
1050.00 PLN
Pomarańczowo-miętowy dzień
Pomarańczowo-miętowy dzień
Odwołany
zobacz przedmiot
800.00 PLN
Tajlandia. Krabi beach 1
Tajlandia. Krabi beach 1
Odwołany
zobacz przedmiot
800.00 PLN
Tajlandia. Krabi beach 2
Tajlandia. Krabi beach 2
Odwołany
zobacz przedmiot
Top