ROZWIŃ MENU ZWIŃ MENU
DESA: Wakacyjna aukcja sztuki najmłodszej zobacz szczegóły aukcji powrót

konie

Kategoria: Malarstwo
Artysta: PALUCH Gabriela id 515
Nr katalogowy 7
Opis
Olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: G.P.

Gabriela PALUCH (1984)
Więcej
Aukcja przedmiotu została zakończona
Przedmiot nie został sprzedany
800.00 PLN
Estymacja: 0 - 0 PLN
Estymowana opłata aukcyjna 40 PLN

Inne przedmioty

1000.00 PLN
Tropical sunset
Tropical sunset
niesprzedany
zobacz przedmiot
1000.00 PLN
Bez tytułu (1)
Bez tytułu (1)
niesprzedany
zobacz przedmiot
1000.00 PLN
R-2
R-2
niesprzedany
zobacz przedmiot
1000.00 PLN
Poogłuszenie
Poogłuszenie
niesprzedany
zobacz przedmiot
1000.00 PLN
Akt czerwony
Akt czerwony
niesprzedany
zobacz przedmiot
800.00 PLN
Przenikanie
Przenikanie
niesprzedany
zobacz przedmiot
800.00 PLN
Bez tytułu
Bez tytułu
niesprzedany
zobacz przedmiot
1000.00 PLN
Ranek. Światło
Ranek. Światło
niesprzedany
zobacz przedmiot
1000.00 PLN
Bez tytułu
Bez tytułu
niesprzedany
zobacz przedmiot
1000.00 PLN
Mokradła w Parku D.
Mokradła w Parku D.
niesprzedany
zobacz przedmiot
800.00 PLN
Moje miasto II
Moje miasto II
niesprzedany
zobacz przedmiot
1000.00 PLN
Erotycznie
Erotycznie
niesprzedany
zobacz przedmiot
1000.00 PLN
Szereg
Szereg
niesprzedany
zobacz przedmiot
800.00 PLN
Imaginacja 1
Imaginacja 1
niesprzedany
zobacz przedmiot
1000.00 PLN
Bez tytułu z cyklu Znowu to samo
niesprzedany
zobacz przedmiot
1000.00 PLN
Aforyzm Kafki #73
Aforyzm Kafki #73
niesprzedany
zobacz przedmiot
Top